Привітання Прем'єр-міністра України Миколи Азарова з нагоди відзначення Дня партизанської слави та 70-ї річниці початку партизанського руху в Україні у період Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років
22.09.2011 | 09:05
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ
 

Шановні ветерани підпільно-партизанського руху!

 

Від Уряду та від себе особисто щиро вітаю Вас із Днем партизанської слави та 70-ю річницею початку партизанського руху в Україні у період Великої Вітчизняної війни 1941–1945 років!

Цей день – свято людей сильних духом, котрі, не шкодуючи життя для перемоги над ворогом, із зброєю в руках встали на захист нашої Вітчизни.

Партизанський рух в Україні за своїми масштабами був одним із найпотужніших у Європі. Подвиг партизанів та підпільників у роки Великої Вітчизняної війни є гідним прикладом для виховання у молодого покоління мужності, самовідданості і патріотизму.

Сьогодні ми вшановуємо пам’ять тих, хто віддав своє життя за перемогу, за честь і свободу Батьківщини, усіх невинних жертв, чиє життя обірвала війна.

Низько вклоняємося Вам, дорогі ветерани, і висловлюємо найщиріші слова подяки за Ваш подвиг і перемогу, за розуміння і батьківську підтримку у розбудові незалежної України.

Бажаю Вам міцного здоров’я, довгих років життя, великого родинного щастя, миру, взаєморозуміння, злагоди та добробуту. Нехай кожен день Вашого життя буде сповнений радістю, теплом і новими здобутками, а Ваші добрі справи примножать славу України.

 

 

 

Прем’єр-міністр України                                                        Микола АЗАРОВ

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=244533582