Після жеребкування Євро-2012 залізничники призначать додаткові поїзди для перевезення вболівальників
22.09.2011 | 15:34
Прес-служба Державної адміністрації залізничного транспорту
 

Українські та польські залізничники розробили низку заходів щодо організації перевезень вболівальників Євро-2012. Про це повідомив заступник генерального директора Укрзалізниці Леонід Лобойко під час прес-конференції 22 вересня 2011 року у м. Києві. За його словами, основна робота ведеться щодо узгодження графіку руху поїздів та спрощення митних та прикордонних поїздів. Наразі найбільший пасажиропотік з Європи до України очікується через територію Польщі. На спільних нарадах залізниць України (УЗ) та Польщі (ПКП) було визначено, що проведення детального аналізу з призначення додаткових поїздів буде можливе після проведення жеребкування, яке відбудеться у грудні 2011 року.

На даний час між УЗ та ПКП вже узгоджено попередні розміри руху міжнародних пасажирських поїздів через наступні переходи: Ягодин – Дорохуськ – 5 пар поїздів та Мостиська-2 – Пшемисль – 5 пар поїздів. Пересадку пасажирів пропонується здійснювати на існуючих терміналах:  Ягодин (УЗ),  Дорохуськ,  Пшемисль,  Хелм (ПКП). У якості резервного буде використовуватися перехід Гребенне (ПКП) – Рава Руська (УЗ).

Щодо спрощення митних та прикордонних процедур, то Леонід Лобойко зазначив, що концепцією функціонування польсько-українського кордону під час Євро-2012 передбачено два варіанти здійснення прикордонних та митних процедур. «Один варіант -  контроль польських та українських прикордонних служб буде здійснюватися в одному місці, інший - окремі інспекції польських і українських служб, кожна на своїй території, у прикордонній смузі під час слідування потягу, за допомогою мобільних пристроїв», - повідомив він.

Наразі Укрзалізницею разом з Польською залізницею та контролюючими органами Польщі і України здійснюється робота щодо впровадження спільної технології роботи контролюючих органів.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=244560295