Микола Азаров привітав учасників Ювілейного тридцять п'ятого зльоту ЮІР
22.09.2011 | 18:01
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ
 

Прем’єр-міністр України Микола Азаров привітав учасників Ювілейного тридцять п'ятого зльоту юних інспекторів руху.

Він зазначив, що його привітання адресоване юним інспекторам руху різних поколінь, їх наставникам, педагогам, працівникам Державтоінспекції, які упродовж 35 років пропагували безпечне поводження на дорогах. «Всі ці роки Рух юних інспекторів жив багатогранним життям, міцніючи та вдосконалюючись. Завдяки емоційності, різноплановості, поєднанню навчальних моментів з елементами змагальності цей вид суперництва був і залишається популярним серед молоді», - зазначив Микола Азаров у своєму привітанні, додавши, що ЮІРівський рух можна назвати інтернаціональним.

З нагоди ювілею Глава Уряду висловив щирі слова вдячності освітянам, працівникам міліції за виховання молоді: «Чим інтенсивнішим стає наше життя, тим актуальнішим залишається питання законослухняної поведінки водіїв та пішоходів. Ваша робота в значній мірі допомагає зберегти найдорожче – життя і здоров`я людей».

Микола Азаров згадав людей, які стояли безпосередньо започаткували цей рух, а також тих, хто продовжує цю благородну і важливу справу: «Це Марія Власенко, Валерій Лозовий, Анатолій Павловський, Володимир Романишин, Василь Жук. Велике спасибі їм за подвижництво. Зичу всім учасникам змагань здоров‘я, творчої удачі і лишень безпечних пригод!».

Всеукраїнський 35-й зліт юних інспекторів руху (ЮІР) завершив свою роботу в Міжнародному дитячому центрі «Артек», де і відбувся фінал XV Всеукраїнського конкурсу шкільних команд КВК-ЮІР. Ювілейний зліт ЮІРівців проходив під гаслом «Молоде покоління - за безпеку руху!». Змагання кращих юних інспекторів руху країни організували Управління ДАІ МВС України та Міністерство освіти і науки, сім'ї, молоді та спорту України в рамках системної профілактичної роботи по вихованню законослухняних юних пішоходів і водіїв. Партнером зльоту і руху ЮІР в Україну вже 9 років поспіль є Моторно (транспортне) страхове бюро України.

Протягом року представники ЮІРівського руху (а це близько 100 тисяч школярів) у своїх школах працювали з однолітками над пропагандою Правил дорожнього руху, та грали в шкільний КВК ЮІР.

Кращі юні інспектори в «Артеку» упродовж тижня змагалися у конкурсах на кращі стінгазети «Звернення до водіїв», «Знання правил дорожнього руху», «Юний регулювальник», «Велоестафета», «Кращий командир загону ЮІР». За результатами конкурсів організатори зльоту назвали найсильніші команди ЮІР Україні в 2011 році - з Запоріжжя, АР Крим та Дніпропетровська.

Кульмінацією зльоту ЮІРівців став фінал шкільних команд КВК-ЮІР-2011. КВК найвищого рівня під девізом «Твій друг - безпечне рух» показали дванадцять найталановитіших команд Україна - школярі з Одеської області, Дніпропетровська, Донецька і Луганська, Київської області, Запоріжжя та Полтави, Львова, Чернівців, Вінниці, Хмельницька, Севастополя. Переможцем стала команда КВК «88 диво світу» - старшокласники навчально-виховного комплексу № 88 м. Запоріжжя.

Закриваючи зліт ЮІР-2011, начальник Центру безпеки дорожнього руху та автоматизованих систем МВС України Сергій Будник подякував активістам ЮІРівського руху країни, що зібралися в «Артеку», та зазначив: «35 років виповнилося ЮІРівському руху України, 15 років шкільна молодь грає у КВК-ЮІР. Я дякую вам за те, що ви вносите свій вагомий внесок у важливу роботу з пропаганди безпеки дорожнього руху. Ми сподіваємося, що після повернення додому, ви продовжите цю роботу серед однолітків».

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=244562080