Микола Азаров зустрінеться з аграріями
04.10.2011 | 18:33
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ
 

Прем’єр-міністр України Микола Азаров сьогодні проведе зустріч із представниками аграрного бізнесу, які вимагають відміни експортного мита на зерно. Про це Микола Азаров заявив під час зустрічі з блогерами.

«Сьогодні представники аграрного бізнесу протестують проти введення експортного мита на зерно», - зазначив Прем’єр-міністр. Він нагадав, це мито було запроваджене через те, що на експорті зернатрейдери мали суперрентабельність. «У селян купували зерно за трохи більше ніж 100 доларів, а продажна ціна була біля 300 доларів. І вся ця різниця залишалася не в наc в країні», - зазначив Микола Азаров.

Глава Уряду повідомив, що сьогодні Кабінет міністрів має намір вислухати учасників ринку і намітити шляхи рішення питання експортного мита. «Зараз зернотрейдери говорять: «Відмініть мита, нам не вигідно». Яке рішення знайти? Ми зробили аналізи. І сьогодні будемо зустрічатися з представниками українського бізнесу і будемо знаходити рішення», - підкреслив Микола Азаров.

За словами Прем'єр-міністра, Уряд шукає оптимальне фінальне рішення, оскільки Україна зібрала великий урожай зерна, його потрібно експортувати. У той же час він підкреслив, що через посушливу осінь потрібно створювати запас зерна на наступний рік.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=244591860