Анатолій Могильов: Спецпідрозділи будуть оснащені за останнім словом техніки
06.10.2011 | 14:37
Прес-служба Міністерства внутрішніх справ
 

У Міністерстві внутрішніх справ України відбулася нарада керівників підрозділів спеціального призначення «Сокіл» та «Беркут» ГУМВС-УМВС України в областях, а також спецпідрозділу «Омега» Внутрішніх військ.

Перед початком наради керівництво МВС та її учасники ознайомилися з новітніми зразками озброєння українського виробництва, яким у найближчому майбутньому можуть бути оснащені спецпідрозділи системи МВС. Серед представленого – зразки сучасної автоматичної зброї, засоби індивідуального захисту тощо.

Робота зібрання проходила під головуванням Міністра внутрішніх справ України Анатолія Могильова і розпочалася хвилиною мовчання в пам’ять про правоохоронців, які загинули в Одеській області під час затримання озброєних зловмисників.

Після цього керівник відомства поетапно проаналізував хід підготовки операції, а також причини та наслідки трагедії.

Анатолій Могильов зазначив, що наразі майже готові висновки службової перевірки. По її результатах будуть зроблені відповідні висновки, однак вже зараз видно, що багато потрібно змінювати. Це, в першу чергу, стосуватиметься відомчої нормативної бази, що регламентує питання комплектування, матеріально-технічного забезпечення та підготовки фахівців для підрозділів спеціального призначення.

На думку Міністра внутрішніх справ, потрібно відходити від практики використання можливостей спецпідрозділів не за прямим призначенням, перетворивши їх, так би мовити, на «елітну ППС». Основною функцією таких підрозділів має стати проведення у разі потреби спецоперацій по знешкодженню озброєних зловмисників.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=244596785