Сплата податку на прибуток вдвічі перевищила план по збору
11.10.2011 | 17:46
Прес - служба Державної податкової служби
 

У вересні податківці зібрали до загального фонду Державного бюджету 2,4 млрд. грн.. податку на прибутоквдвічі більше, ніж передбачалося плановим завданням.  Про це повідомив заступник Голови ДПС України Олександр Клименко. За його словами, з початку року зібрано 38,8 млрд. грн. цього податку. Це в 1,6 раза більше, ніж минулого року.

Податківець пов’язує зростання надходжень з пожвавленням вітчизняної економіки. «Поліпшення ситуації зафіксовано у всіх основних галузях господарства. Наприклад, від підприємств металургійної галузі з початку року надійшло податку на прибуток на 194,5% більше, ніж у минулому році. Збільшилися на 120,4% надходження і від виробництва електроенергії, газу та води», - повідомив Олександр Клименко.

Зростання надходжень з податку на прибуток порівняно з минулим роком спостерігається також в галузі машинобудування та металообробки (на 35,5%), хімічній та нафтохімічній промисловості (на 28,1%), сільському господарстві, мисливстві та лісовому господарстві (на 68,4%), будівництві (на 20,5%).

 

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=244609273