Уряд передбачив єдиний підхід до проведення конкурсів з визначення громадських організацій та творчих спілок, яким надаватиметься фінансова підтримка
12.10.2011 | 18:04
Прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі
 

Уряд затвердив Порядок проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених громадськими організаціями та творчими спілками, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка. Відповідна постанова прийнята на засіданні Кабінету Міністрів 12 жовтня.

Документ розроблено Мінекономрозвитку з метою забезпечення єдиного підходу до проведення конкурсів з визначення громадських організацій та творчих спілок, яким надаватиметься фінансова підтримка.

Особливостями затвердженого порядку є встановлення чітких критеріїв відбору програм (проектів, заходів), розроблених громадськими організаціями та творчими спілками; проведення на другому етапі конкурсу відкритого захисту конкурсних пропозицій учасників конкурсу; запровадження чіткого механізму оцінювання програм (проектів, заходів); здійснення моніторингу виконання громадськими організаціями та творчими спілками програм (проектів, заходів); визначення процедури повернення бюджетних коштів у разі невиконання громадськими організаціями та творчими спілками програм (проектів, заходів).

Документом передбачено, що оприлюднення результатів конкурсу та моніторингу реалізації програм (проектів, заходів) громадськими організаціями та творчими спілками відбуватиметься на офіційному сайті організатора конкурсу та на урядовому веб-сайті “Громадянське суспільство і влада”.

 

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=244613409