Сергій Тігіпко: Європейська соціальна хартія - надійний орієнтир для посилення захисту прав людини
17.10.2011 | 12:24
Прес-служба Віце-прем'єр-міністра України - Міністра соціальної політики
 

Співробітництво України з Євросоюзом в рамках Європейської соціальної хартії має велике значення для нашої держави. Всі пострадянські країни отримали у вигляді хартії надійний орієнтир для побудови демократичного суспільства і посилення соціального захисту. Про це Віце-прем’єр-міністр України – Міністр соціальної політики Сергій Тігіпко заявив напередодні візиту до Страсбурга, де завтра він візьме участь в офіційних заходах з нагоди 50-ї річниці Європейської соціальної хартії.

Під час візиту заплановані зустрічі Сергія Тігіпка з Генеральним секретарем Ради Європи Турбйорном Ягландом та Генеральним директором Ради Європи з прав людини та правових питань Філіпом Буайа.

„Питання соціальних прав та гарантій набуває особливої гостроти в період кризи, коли уряди багатьох країн вдаються до жорсткої економії бюджету. Одним із пріоритетних завдань Уряду України сьогодні є планомірне підвищення соціальних стандартів, забезпечення зайнятості населення та подолання бідності. Всі ці напрями задекларовані у Європейській соціальній хартії”, - наголосив Віце-прем’єр-міністр.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=244622021