Євросоюз та країни Східного партнерства підписали декларацію про співробітництво в галузі транспорту
27.10.2011 | 12:04
Прес-служба Міністерства інфраструктури
 

Країни-члени Європейського Союзу та Східного партнерства – за транспортне співробітництво. Декларацію, що регламентує наміри між країнами ЄС та Східного партнерства, від імені України підписав Віце-прем'єр-міністр України – Міністр інфраструктури Борис Колесніков у рамках конференції міністрів транспорту Східного партнерства (м. Краків, Польща).

На думку представників держав-учасників, співробітництво в галузі транспорту між Євросоюзом та державами, що межують з ним, дозволить полегшити безпечне пересування громадян з туристичною метою та перевезення вантажів між ЄС та країнами Східного партнерства. Відтак учасники конференції відзначили, що в загальних інтересах міжнародних партнерів проводити модернізацію транспорту, перетворюючи його у значно безпечніший та надійніший.

На думку міністрів транспортних відомств, присутніх на конференції, удосконалення транспортних зв'язків між європейськими країнами та їхніми державами-сусідами потрібно досягати за рахунок більш тісної інтеграції ринку й збалансованого покращення інфраструктури. Задля цього країни ЄС та Східного партнерства домовилися спільно працювати над досягненням високого рівня безпеки перевезень, встановленням екологічних та соціальних стандартів, вдосконаленням адміністративних процедур при перетині кордонів та усунення вузьких місць в інфраструктурі.

Вирішити фінансові питання, необхідні для покращення транспортного сектору, на переконання фахівців, дозволить співпраця з міжнародними фінансовими інститутами.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=244651752