Прем'єр-міністр Микола Азаров виступає за посилення морального виховання дітей
28.10.2011 | 13:02
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ
 

Прем‘єр-міністр України Микола Азаров виступає за посилення морального виховання дітей. Про це він заявив під час ІІІ Всеукраїнського з‘їзду працівників освіти. Виступаючи під час з‘їзду, Глава Уряду зазначив, що сьогодні з нагоди 67-ої річниці визволення України від фашистських загарбників він покладав квіти до могили Невідомого солдата і згадав інцидент, який стався з Вічним вогнем, коли на ньому юні вандали смажили яєчню.

«Це духовний Чорнобиль», - обурився Прем‘єр-міністр.

Він зазначив, що людей, які це вчинили, виховувала сім‘я і школа. 

«Вам не моторошно? А мені моторошно і страшно», - підкреслив Микола Азаров. Він зауважив, що можна підняти заробітні плати вчителям, забезпечити школи автобусами чи необхідним обладнанням, але це все втрачає сенс, коли знецінюються моральні цінності, коли у дітей виховується ненормальне ставлення до святих речей.

«Економіку ми поправимо, ми зможемо зробити так, щоб вона нормально працювала, але моральний стан суспільства, духовність суспільність, його налаштованість – ось що надзвичайно важливо. І це залежить в першу чергу від сім‘ї і від школи», - підкреслив Микола Азаров.

Водночас Прем‘єр-міністр погодився з пропозицією делегатів з‘їзду стосовно необхідності розвивати позашкільну освіту, аби діти не залишалися напризволяще в позаурочний час, а мали можливість відвідувати гуртки чи секції. За його словами, Уряд уже з наступного року матиме змогу більше коштів виділяти на цей напрямок, оскільки суттєво зменшаться виплати за боргами попередників.

 

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=244654808