Уряд докладатиме максимум зусиль, щоб внутрішньоструктурні перетворення для подальшої інтеграції в ЄС відбувались якомога динамічніше
02.12.2011 | 10:15
Прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі
 

Курс на політичну асоціацію та економічну інтеграцію України з Європейським Союзом є одним із головним напрямів зовнішньої політики України. Про це повідомив заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Володимир Бандуров під час конференції «Двадцять років трансформації у фінансовому секторі Польщі. Польське ноу-хау для України».

«Європейський вибір України – це в першу чергу вибір основних принципів побудови нашого суспільства у дусі демократії, орієнтир на розвиток нашої держави як вільної, економічно розвинутої, рівноправної країни Європи», - наголосив Володимир Бандуров.

Заступник Міністра повідомив, що зміцнення двосторонніх відносин у більшості галузей і взаємна зацікавленість сторін у досягненні спільних цілей сприяють завершенню переговорного процесу між Україною та ЄС стосовно укладання Угоди про асоціацію, включаючи створення поглибленої зони вільної торгівлі.

За його словами, Уряд України докладатиме максимум зусиль для того, щоб внутрішні структурні перетворення в країні, необхідні для подальшої інтеграції України у європейський простір, відбувались якомога динамічніше. Зокрема, вже сьогодні Уряд здійснює масштабні заходи, пов’язані із підготовкою внутрішнього ринку до умов роботи в рамках зони вільної торгівлі між Україною та ЄС.

«Ми впевнені, що прогрес, досягнутий нашою країною в останні роки в усіх сферах суспільного життя, буде надійним підґрунтям для подальшого розвитку двосторонніх відносин між Україною та Європейським Союзом загалом та з Польщею зокрема. І в цьому контексті досвід Польщі на шляху до Європейського Союзу і після приєднання до єдиного ринку ЄС неможливо переоцінити для нашої країни», - наголосив Володимир Бандуров.

 

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=244750197