Андрій Клюєв: Україна у співпраці з Республікою Білорусь розвиватиме водний транспорт
15.12.2011 | 17:43
Прес-служба Першого віце-прем'єр-міністра - Міністра економічного розвитку і торгівлі
 

Україна і Білорусь мають намір спільно розвивати водний транспорт. Про це заявив Перший віце-прем’єр-міністр – Міністр економічного розвитку і торгівлі Андрій Клюєв по завершенню ХХ засідання Міжурядової Українсько-Білоруської змішаної комісії з питань торговельно-економічного співробітництва, яке пройшло в четвер в Києві.

Андрій Клюєв зазначив, що водний транспорт є більш екологічним, а також дешевшим в експлуатації і має нижчі тарифи на перевезення, ніж інші види транспорту.

«Це дешевий, вигідний транспорт. Тому цю галузь у співпраці з Білоруською стороною ми будемо активно розвивати. Сьогодні надана практична допомога у вирішенні питання організації водного сполучення між Республікою Білорусь і Україною», - зазначив Андрій Клюєв. Він також додав, що сьогодні на повну потужність йде реконструкція гідротехнічних споруд басейну ріки Дніпро.

Сторони домовились, що Україна, виходячи з напрямків і об’ємів вантажних перевезень білоруської сторони з використанням українських внутрішніх водних ресурсів, розгляне питання щодо необхідності створення  пункту контролю в Київському річковому порту.

 

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=244791068