Микола Азаров: Соціальна політика Уряду формується на основі запиту суспільства
21.12.2011 | 11:28
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ
 

Соціальна політика Уряду формується на основі запиту суспільства, у формуванні і контролі політики беруть участь громадські організації. На цьому наголосив Прем’єр-міністр Микола Азаров під час засідання Кабінету Міністрів України.

Микола Азаров підкреслив, що у 2011 році Уряд абсолютно по-новому підійшов до перетворень у соціальній сфері, залучивши до державної політики громадянське суспільство.

«Уряд розпочав широкий соціальний діалог, тому що це єдиний спосіб перевести запит людей на соціально-економічні перетворення в практичні завдання державної політики», - зазначив Прем’єр-міністр, акцентуючи на майже щотижневих зустрічах з представниками громадських організацій, з якими і надалі планує проводити зустрічі. «Насамперед тих, в сфері чиїх інтересів або вже відбуваються, або вкрай потрібні реформи, які безпосередньо визначають якість життя людей. Це – житлово-комунальне господарство, захист прав споживачів, освіта та підтримка молодих спеціалістів, охорона материнства і дитинства, охорона здоров’я. Такі зустрічі допомагали зрозуміти, що дійсно турбує людей, що або хто насправді гальмує зміни на краще. Від цих зустрічей є безпосередній ефект: повідомлення, зауваження, пропозиції громадських лідерів одразу ставали основою для урядових доручень, які контролює особисто Прем’єр-міністр. А стратегічний ефект полягає в тому, що політика Уряду формується на основі запиту суспільства, і громадські організації беруть участь у формуванні і контролі цієї політики», - констатував Микола Азаров.

Водночас Прем’єр-міністр наголосив, що продовжуючи роботу із забезпечення зростання добробуту громадян, незважаючи на нестабільний стан світової економіки, Уряд і у наступному році знайде резерви у держбюджеті для збільшення соціальних гарантій.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=244805824