Мінінфраструктури створюватиме умови розвитку річкового транспорту України
03.01.2012 | 14:15
Прес-служба Міністерства інфраструктури
 

Забезпечення належного рівня безпеки судноплавства на внутрішніх водних шляхах України, створення всіх умов для перспективного розвитку річкового транспорту, належна підготовка до навігації та продовження реалізації інфраструктурних проектів – неповний перелік завдань, які стоять перед Міністерством інфраструктури України у сфері морського та річкового транспорту в 2012 році. Про це повідомив директор Департаменту державної політики в галузі морського та річкового транспорту Мінінфраструктури Володимир Севрюков на нараді з питань розвитку річкового транспорту України.

Розвиток внутрішнього водного транспорту України - це, зокрема, впровадження інфраструктурних проектів в галузі річкового транспорту, у першу чергу, проекту створення сучасної річкової інформаційної системи в басейні р. Дніпро. Цього року в Україні очікується зростання обсягів вантажних та пасажирських перевезень внутрішніми водними шляхами, особливо напередодні чемпіонату Євро-2012. Відтак, одне з основних завдань нашої держави – створення належних умов для безпечного руху суден по Дніпру.

РІС – одна з важливих складових системи забезпечення безпеки судноплавства. Нині ДП «Дельта-лоцман» вже проведено відкриті торги та укладено договори на закупівлю послуг з розробки програмного забезпечення, постачання обладнання, послуг з монтажу і налаштування АПК РІС-Дніпро. Обладнання буде поставлено до кінця січня 2012 року, а наприкінці березня - повністю установлене.

Вже на початку наступного року фахівцями Мінінфраструктури буде підготовлено власні пропозиції та зауваження до проекту Закону «Про судноплавство на внутрішніх водних шляхах», прийняття якого дозволить законодавчо вдосконалити діяльність річкового транспорту України.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=244837754