Держкомтелерадіо провів моніторинг 100 веб-сайтів органів виконавчої влади
06.01.2012 | 13:39
Прес-служба Державного Комітету телебачення і радіомовлення
 

Держкомтелерадіо України провів моніторинг інформаційного наповнення веб-сайтів органів виконавчої влади за друге півріччя 2011 року. Метою його проведення є оцінка рівня інформаційного наповнення сайтів міністерств, центральних органів виконавчої влади, Ради міністрів Автономної Республіки Крим, обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій. Оцінка проводилася з огляду на кількісні показники наявності інформації та, відповідно, її актуальності.

Загалом моніторинг охопив понад 100 веб-сайтів, з них - 16 сайтів міністерств, 57 - інших центральних органів виконавчої влади тощо. Його результати показали, що на веб-сайтах найповніше представлено інформацію щодо основних завдань діяльності органів виконавчої влади, їх структури, поточних та запланованих заходів, а також роботи зі зверненнями громадян. В той же час, недостатньо прозоро представлено інформацію щодо механізмів надання адміністративних послуг, порядку оскарження рішень та відомостей про місцеві податки і комунальні платежі, відомостей про проведення тендерів тощо.

Окрім того, результати моніторингу виявили, що низка центральних органів виконавчої влади не має власних офіційних веб-сайтів, а лише окремі веб-сторінки на сайтах профільних міністерств, а Державна служба молоді та спорту України та Державна інспекція України з безпеки на наземному транспорті взагалі не мають власних інтернет-ресурсів.

Щодо якості інформаційного наповнення, то на веб-сайтах 47 органів виконавчої влади її показник вищий за середній. Найбільш повно та доступно, як показав моніторинг, інформація представлена на сайтах Нацдержслужби, Мінфіну та ДПС.

Серед інтернет-ресурсів облдержадміністрацій найінформативнішими є веб-сайти Волинської, Кіровоградської, Івано-Франківської, Рівненської та Тернопільської облдержадміністрації.

Детальніше з результатами проведеного моніторингу можна ознайомитися на веб-сайті Держкомтелерадіо ( розділ «Моніторинг веб-сайтів»)

http://comin.kmu.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=89763&cat_id=79518

 

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=244839667