Херсонські ревізори встановили в центрах зайнятості фінансових порушень на суму майже 4,2 млн. грн.
16.01.2012 | 10:37
Прес-служба Державної фінансової інспекції
 

Під час ревізії фінансово-господарської діяльності Херсонського обласного центру зайнятості та його 20-ти територіальних підрозділів з січня 2009 по жовтень 2011 року встановлено порушень фінансової дисципліни, що призвели до збитків, на загальну суму понад 4 млн. 185 тис. грн.

Основними порушеннями з утримання апарату є незаконне витрачання коштів на будівництво низки райцентрів зайнятості. Як встановили ревізори, чималі обсяги виконаних робіт були завищені, зокрема, через безпідставне включення до видатків витрат, які офіційно не підтверджені та фактично не понесені.

Обласний центр зайнятості оплатив роботи з будівництва Новотроїцького та Генічеського райцентрів зайнятості. Як виявилося, генеральний підрядник, розташований в Києві, уклав договори з п’ятьма субпідрядними організаціями з будівництва центрів зайнятості, передусім для виконання робіт з влаштування систем вентиляції, виготовлення та встановлення металопластикових виробів. При цьому безпідставно завищено витрати на відрядження будівельників без наказів про відрядження, авансових звітів, не підтверджених документами з бухгалтерському обліку, на суму понад 1 млн. 656 тис. грн. Під час ревізії генпідрядник надав низку фальшивих документів (фіктивні накази та посвідчення, підроблені документи на відрядження, списки працівників, яких не існує тощо).

Витрати на ремонтні роботи виявилися завищеними після контрольних обмірів у присутності підрядників у Високопільському, Горностаївському, Білозерському, Голопристанському, Новокаховському, Каховському, Верхньорогачицькому, Великолепетиському, Іванівському, Новотроїцькому та Генічеському райцентрах зайнятості на загальну суму 825,24 тис. грн.

Під час планування витрат на страхування майна необґрунтовано (понад потребу) витрачено 867,67 тис. грн.

Зафіксовано також зайву оплату оренди приміщень, комунальних та експлуатаційних послуг на суму 219,1 тис. грн. через включення до калькуляцій витрат послуги охоронної фірми, які фактично не здійснювались. Завдяки вжитим ревізорами спільно з правоохоронцями заходам охоронна фірма повернула обласному центру зайнятості 219,1 тис. грн. ще під час інспектування.

Матеріали ревізії передано на розгляд правоохоронним органам.

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=244862092