Донеччани з обмеженими фізичними можливостями стали власниками автомобілів
23.01.2012 | 16:03
Донецька ОДА
 

Ключі від 50 автомобілів отримали люди з обмеженими фізичними можливостями в рамках програми, яку Донецька облдержадміністрація реалізує спільно з управлінням виконавчої дирекції в Донецькій області Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань.

На обліку в управлінні Фонду для отримання автомобіля перебуває 81 людина. Це люди, які отримали інвалідність на виробництві. Вже у цьому році автомобілі отримає 61 особа. Саме така кількість машин з ручним управлінням вже надійшла в ПАТ «Донецьк-Авто». П'ятдесят з них вже підготовлені до видачі. Ключі від цих авто інвалідам праці вручила заступник голови-начальник головного управління охорони здоров'я Донецької облдержадміністрації Олена Петряєва.

«Ми повинні піклуватися, в першу чергу, про тих людей, які не можуть повноцінно забезпечити себе самі. Це політика Президента України та регіональної влади. Ми допомагаємо жителям регіону і намагаємося хоч в якійсь мірі полегшити життя всіх тих, хто важко працював і в силу певних обставин постраждав на виробництві. Ми і надалі будемо сприяти втіленню подібних проектів», - сказала Олена Петряєва на церемонії вручення.

Нагадаємо, з 2007 по 2011 рр.. управлінням виконавчої дирекції в Донецькій області Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань було забезпечено автомобілями 1009 осіб.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=244889466