У шість разів збільшилося фінансування Луганщини з держбюджету за останні два роки
23.01.2012 | 18:02
Луганська ОДА
 

За останні два роки фінансування Луганській області з державного бюджету зросло у 6 разів. Про це повідомив у ході медіа-конференції голова Луганської облдержадміністрації Володимир Пристюк, відповідаючи на питання журналістів з приводу співпраці між регіоном і центральними органами влади.

«За останні два роки фінансування Луганській області з державного бюджету зросло у 6 разів. Тому успіхами в соціально-економічному розвитку, які демонструє наша Луганщина, ми значною мірою зобов'язані підтримці з боку Президента України і Уряду», - сказав він.

За його словами, за два роки, які країною керує Віктор Янукович, в країні вибудувана ефективна вертикаль управління, де велика увага приділена стимулюванню самодостатності регіонів.

«Якщо раніше, ще два роки тому, рішення на рівні Києва приймалися у відриві від реальної ситуації в областях, то зараз є чітке розуміння, якими проблемами живуть території, і готовність допомагати в їх вирішенні», - зазначив Володимир Пристюк.

Як один із прикладів дієвої співпраці голова облдержадміністрації назвав заплановане на найближчу п'ятницю засідання Ради Регіонів. «Ми будемо розглядати дуже важливу для Луганщини тему реформування системи охорони здоров'я області. Свою участь в обговоренні підтвердили представники з Адміністрації Президента України і Кабінету Міністрів. Таким чином, ми зможемо не тільки підняти проблемні нас питання, але і відразу ж отримати відповіді, заручитися підтримкою у вирішенні найбільш гострих з них», - додав Володимир Пристюк.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=244890321