Постільна білизна та чай у поїздах інвалідам і учасникам війни і надалі надаватимуться безкоштовно
25.01.2012 | 18:03
Прес-служба ДЕРЖАВНої АДМІНІСТРАЦІї ЗАЛІЗНИЧНОГО ТРАНСПОРТУ
 

У 2012 році Укрзалізниця продовжує акцію з надання безкоштовно постільної білизни, чаю та кави інвалідам і учасникам війни при проїзді за безкоштовними та пільговими проїзними документами, оформленими в обмін на талони в поїзди Укрзалізниці у внутрішньому та міжнародному сполученні. Акція діє з 2001 року.

Лише у  2011 році за цією акцією 123,6 тисячі комплектів постільної білизни було надано безкоштовно ветеранам, інвалідам і учасникам війни.

Залізничники завжди з особливою увагою та турботою ставляться до ветеранів. На вокзалах постійно працюють групи, що надають допомогу ветеранам-інвалідам, забезпечують безкоштовний доступ до залів очікування, квиткових кас, камер схову, таксофонів, туалетів. На привокзальних площах облаштовано спеціальні місця для паркування ветеранських автомобілів.

Укрзалізницею започатковано також акцію з безкоштовного перевезення дітей віком до 16 років, які належать до категорій дітей-сиріт та дітей, що залишилися без піклування батьків; дітей-інвалідів всіх категорій; дітей військовослужбовців та працівників правоохоронних органів, які загинули під час виконання службових обов’язків; дітей загиблих шахтарів та залізничників.

Акцію з безкоштовного перевезення дітей-сиріт також подовжено на 2012 рік та розповсюджено на плацкартні вагони швидкісних поїздів внутрішнього сполучення (серед них вагони 2-3 класу швидкісних, прискорених і електро- та дизель-поїздів підвищеного комфорту) та приміські поїзди.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=244898710