У Запорізькій області відмінено заняття у 86 школах
30.01.2012 | 16:06
Запорізька ОДА
 

Наслідки несприятливих погодних умов на території регіону стали основною темою оперативної наради, яку провів голова Запорізької облдержадміністрації Олександр Пеклушенко. Як повідомив начальник управління освіти і науки облдержадміністрації Олександр Вєрозубов, відмінено заняття у 86 школах. Крім того, ще у 39 загальноосвітніх навчальних закладах залишилися вдома учні початкових класів. Усі школи закриті у Великобілозерському, Пологівському, Приазовському районах, а також у м. Бердянськ.

Учні початкових класів не навчаються у Бердянському, Запорізькому, Кам’янсько-Дніпровському та Токмацькому районах.

Через замети на дорогах чи поламку шкільного автобуса проблеми з підвозом дітей мають в Оріхівському, Чернінівському, Якимівському, Мелітопольському та Михайлівському районах.

«У цій ситуації найголовніше – збереження здоров’я дітей. У разі погіршення погодних умов, недотримання в класах температурного режиму необхідно  без вагань  приймати рішення про призупинення навчального процесу. Навчальну програму можна наздогнати, але ризикувати здоров’ям учнів ніхто не має права», - наголосив Олександр Пеклушенко.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=244914075