Уряд: На залізниці будуть сформовані "поїзди швидкого реагування", а комунальники створять мобільні групи
31.01.2012 | 09:47
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ
 

Штаб із забезпечення безперебійної роботи об’єктів життєдіяльності населення, який створено за дорученням Прем’єр-міністра України Миколи Азарова, працює в цілодобовому режимі і оперативно реагує на обстановку в країні, враховуючи доручення Кабміну намагається доводити свої дії до автоматизму.

Як відомо 28 січня, у зв’язку з складними погодними умовами, сталося два форс-мажорних інциденти: на Південній залізниці - сходження із рейок вантажного потягу, а у столиці - прорив тепломережі, теплопостачання вже наступного дня було відновлено в повному обсязі, комплексна причина аварії на залізниці з’ясовується.

Відтак у понеділок Уряд на своєму засіданні уповноважив Мінінфраструктури, Мінпаливенерго, та Мінрегіон до 2 лютого сформувати на базі Донецької, Львівської, Придніпровської, Південно-Західної та Одеської залізниць п’ять аварійно-відновлювальних потягів для перевезення зведених аварійно-відновлювальних бригад та аварійного запасу майна, оснащення з розрахунку один потяг у складі 12 пасажирських та п’яти вантажних вагонів для одночасного перевезення 100 бригад.

Також за дорученням Кабінету Міністрів буде сформовано п’ять сотень зведених аварійно-відновлювальних бригад по чотири людини в кожній, котрі в разі необхідності мобільно приступатимуть до ліквідації потенційних аварій на мережах тепло-, водопостачання та водовідведення.

МНС та Міністерство оборони повинні бути готовими у разі необхідності оперативно надати, або провести передислокацію додаткових наметових пунктів обігріву рембригад та населення, що будуть укомплектовані усім необхідним - від харчів до пересувних електрогенераторів. Кабмін постановив, що така готовність має бути до 1 лютого.

Прем’єр наголошує, що поінформованість громадян також шлях до вирішення проблеми - люди мають знати, куди їм звертатися у критичній ситуації і, що влада робить усе можливе.

Нагадуємо про цілодобову багатоканальну лінію зв’язку при Центральному урядовому штабі за номером 256-60-90, куди громадяни можуть звернутися по допомогу. А також закликаємо не бути байдужими, надайте допомогу людині, що її потребує, відведіть до пункту обігріву, або викличте екстрену службу.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=244915180