З 1 лютого у київських школах тимчасово призупинено навчання у зв'язку із похолоданням
31.01.2012 | 12:02
Київська МДА
 

З 1 лютого 2012 року у столичних школярів, студентів училищ і технікумів, а також комунальних вишів І-ІІ рівнів акредитації розпочинаються «вимушені» канікули. Тимчасове призупинення в освітніх закладах оголосили у зв’язку із сильним зниженням температури в Києві. Адже за прогнозами Гідрометцентру уже в середу показники термометрів сягнуть 28° С з позначкою мінус. Голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов напередодні підписав відповідне розпорядження.

«Нам природа влаштувала екзамен, який ми обов’язково повинні витримати і скласти з позитивною оцінкою. Тільки-но завершились снігопади, як вдарили морози. Давно уже не було такого, щоб температура знижувалася до -28 градусів за Цельсієм. Тому ми змушені будемо відпустити всіх наших дітей, зі шкіл та ПТУ, і вони відпочиватимуть щонайменше до понеділка», – повідомив Олександр Попов у прямому ефірі столичного телеканалу «Київ».

Згідно з відповідним розпорядженням, занять у школах не буде до 5 лютого, утім, за словами голови КМДА, якщо морози не спадуть за тижденьканікули продовжать. Водночас, Олександр Попов доручив головам районних держадміністрацій впродовж цих днів виконати усі необхідні роботи, аби забезпечити навчальні заклади столиці безперебійним теплом та гарячим водопостачанням.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=244916140