На території Житомирщини організовано 38 пунктів обігріву громадян
01.02.2012 | 13:13
Житомирська ОДА
 

На період значного похолодання при облдержадміністрації створено оперативну групу для вирішення антикризових заходів в господарському комплексі та забезпечення безперебійної роботи об’єктів життєдіяльності населення області.

Організовано пункти обігріву громадян, які встановлені по всій області у місцях масового перебування людей. Будь-яка людина, що потребує допомоги, у таких пунктах може випити гарячого чаю, поїсти, отримати поради щодо поведінки під час сильних морозів, при необхідності тут нададуть першу медичну допомогу. Безхатченки мають можливість переночувати в наметі.

За останньою інформацією, на території області організовано 38 пунктів обігріву населення. З настанням холодів за допомогою звернулося 354 особи, з них впродовж останньої доби – 148 громадян.

У Житомирі з метою забезпечення пожежної безпеки ведеться цілодобове чергування працівників підрозділів міністерства надзвичайних ситуацій, працівники муніципальної міліції цілодобово забезпечують підтримання громадського порядку. Працівники МНС за необхідності очищають покрівлі та карнизи будинків від льодових бурульок з метою попередження нещасних випадків.

За повідомленням управління житлово-комунального господарства та енергозбереження облдержадміністрації, всі 946 котелень області працюють в штатному режимі, забезпечуючи теплом житлові будинки, навчальні, лікувальні заклади, установи.

Як повідомило управління освіти і науки облдержадміністрації, у зв’язку з сильними морозами у 13 районах області тимчасово припинено навчання дітей у загальноосвітніх школах.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=244921707