Військовослужбовці прийшли на допомогу водію автобуса, що потрапив в сніговий полон
01.02.2012 | 13:55
Прес-служба Міністерства оборони
 

Сьогодні вночі військовослужбовці Військ берегової оборони Військово-Морських Сил ЗС  України прийшли на допомогу водію автобуса, що в районі кримського селища Орджонікідзе потрапив в сніжний полон.

Після опівночі до заступника командувача Військово-Морських Сил Збройних Сил України з берегової оборони – начальника військ берегової оборони полковника Ігоря Воронченка надійшла інформація від міського оперативного штабу Феодосії про потерпання лиха мікроавтобусом, до якого через сніжні замети (висота сніжного покрову в окремих місцях на автошляху досягала 70-80 см) не можуть дістатися рятувальники. Полковником Ігорем Воронченком, після оцінки обстановки, було терміново віддане розпорядження командиру окремого батальйону матеріально-технічного забезпечення Військ берегової оборони ВМС ЗС України відправити на місце події евакуаційний підрозділ.

На виконання відповідального завдання на броньованій ремонтно-евакуаційній машині (БРЕМ-2) було направлено підрозділ у складі командира евакуаційного взводу старшого прапорщика Сергія Пашковського, командира евакуаційного відділення сержанта служби за контрактом Леоніда Ткалича і механіка-водія старшого матроса служби за контрактом Павла Бартущака. У супроводі представників ДАІ вони вирушили з Феодосії в напрямку Орджонікідзе. Коли військовослужбовці Військ берегової оборони прибули на місце, там вже перебували представники МНС і ДАІ, які намагалися визволити мікроавтобус разом з водієм, однак через складні погодні умови навіть вантажний автомобіль рятувальників не міг під’їхати до мікроавтобуса, до якого залишалося близько 300 метрів. Це здійснив підрозділ евакуаційного взводу – БРЕМ-2 дісталася до  мікроавтобусу і взяла його на буксир.

Окрім власне визволення мікроавтобуса і водія із сніжного полону, військовослужбовці на прохання місцевої влади розчистили близько 4 км автошляху, і разом з представником ДАІ на броньованій машині “пройшлись” ще кілька кілометрів з метою перевірки дорожньої ситуації.

За інформацією полковника Ігоря Воронченка, на сьогодні в частинах Військ берегової оборони ВМС ЗС України в готовності перебувають визначені сили і засоби на випадок реагування на надзвичайні ситуації та стихійні лиха.

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=244922932