Дорожники працюють над забезпеченням проїзду у Запорізькій області
06.02.2012 | 10:34
ПРЕС-СЛУЖБА МІНІСТЕРСТВa ІНФРАСТРУКТУРИ
 

За оперативними даними станом на ранок 6 лютого проїзд дорогами загального користування, включаючи гірські перевали, забезпечено. Виняток становлять окремі ділянки місцевих доріг у шести районах Запорізької області. Через виникнення снігових переметів дещо ускладнено рух транспортних засобів у Бердянському, Куйбишовському, Пологовському, Акимовському, Приазовському, Чернігівському районах Запорізької області. До снігоочищення залучена техніка.

На зимовому утриманні доріг у ніч на 6 лютого працювало 1 тис. 33 одиниці техніки та 1 тис. 814 робітників.

Станом на 6 год. ранку в Керченському, Маріупольському та Бердянському морських торговельних портах у Південній частині протоки в очкуванні перебувають 137 суден, у Північній – 29. На ту ж пору очікували проходу до портів у південній частині Керченської протоки до Маріупольського порту 15 суден, до Бердянського – 4, Керченського – 5, портів Російської Федерації – 53.

З 16:00 5 лютого по 6:00 6 лютого проведено суден у порти м. Керч та по Керченській протоці: до Керченського порту – 2, через Керч-Єнікальський канал до портів РФ – 2, по Керч-Єнікальському каналу на південь – 3 судна.

Контрольні терміни проходження поштових відправлень не порушені.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=244934823