Дамба Київської ГЕС спроможна витримати не лише весняну повінь, а й будь-які ускладнення погодних умов
08.02.2012 | 15:53
Київська МДА
 

Начальник головного управління з питань надзвичайних ситуацій КМДА Віталій Пшеничний спростував інформацію, розповсюджену в ЗМІ, щодо можливого впливу несприятливих погодних умов на стан дамби Київської ГЕС.

«Під час реконструкції Київської ГЕС у 2002 році була запроваджена система автоматизованого контролю безпеки гідротехнічних споруд. Це дозволяє за допомогою автоматизованої контрольно-вимірювальної апаратури контролювати стан гідротехнічних споруд. Система контролю охоплює правобережну та лівобережну греблі загальною довжиною понад 50 км та будівлю ГЕС. Ми щоденно отримуємо інформацію про технічний стан ГЕС, тому я запевняю, що чутки про можливий прорив дамби – безпідставні», – сказав Віталій Пшеничний.

Він розповів, що відповідно до вимог нормативного акту, що регулює питання безпеки гідротехнічних споруд електростанцій, міжвідомча комісія кожні 5 років проводить обстеження стану Київської ГЕС.

«За результатами останнього обстеження, встановлено, що гідротехнічні споруди знаходяться у працездатному стані і спроможні витримувати навантаження в проектних режимах, які, зокрема, передбачають стабільне функціонування дамби Київської ГЕС при ускладненні погодних та гідрометеорологічних умов», – зауважив Віталій Пшеничний.

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=244943413