Обсяг доходів бюджету Хмельницької області зріс на 13,1%
09.02.2012 | 15:26
ХМЕЛЬНИЦЬКА ОДА
 

Як і у 2011 році, в січні поточного року в області збережено позитивні тенденції щодо виконання місцевих бюджетів.

Зокрема, забезпечено виконання місцевих бюджетів області по доходах загального фонду на 107,7 відсотка до показників, затверджених місцевими радами.

У порівнянні з відповідним періодом 2011 року обсяг доходів бюджету області зріс на 13,1 відсотків або на 13,2 млнрн. і склав 114,2 млн.гривень. У січні минулого року ріст доходів складав 112,3 відсотка.

Обсяг податкових надходжень до місцевих бюджетів у розрахунку на одного жителя області зріс до відповідного періоду минулого року на 15,4 відсотка і склав 82,9 гривень.

З державного бюджету до місцевих бюджетів надійшло трансфертів на загальну суму 196,8 млн.грн., в т.ч.:  дотації вирівнювання - 104,0 млн. грн.; субвенцій - 92,8 млн. грн., що на 2,0 млн.грн. більше, ніж за січень 2011 року.

Одержані місцевими бюджетами доходи забезпечили загальну позитивну тенденцію в частині фінансування видатків бюджетів районів, міст обласного значення та обласного бюджету, а саме:

• своєчасно виплачено заробітну плату працівникам бюджетних установ у встановлених законодавством розмірах і стипендії;

профінансовано енергоносії та комунальні послуги, які споживаються бюджетними установами та надаються бюджетним установам. За оперативними даними простроченої заборгованості з оплати зазначених послуг не допущено;

• у повному обсязі профінансовано видатки області на виплату допомог сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам, надання пільг і субсидій населенню;

профінансовано інші видатки, необхідні для виконання бюджетними установами своїх функцій та пріоритетні програми.

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=244947188