На Черкащині 7 людям з обмеженими можливостями вручили технічні паспорти на електровізки
09.02.2012 | 18:10
Черкаська ОДА
 

Голова Черкаської облдержадміністрації вручив 8 лютого 7 людям з обмеженими можливостями технічні паспорти на інвалідні візки з електроприводом. Вартість кожного електровізка –30 000 гривень.

«Для мене це дуже багато значить, адже таким чином я отримую набагато більше свободи руху й самостійності. Для всіх людей з обмеженими можливостями це, передусім, шанс розвиватися й не зациклюватись на негараздах», – розповіла менеджер з Черкас Оксана Котенко. Між іншим Оксана – людина непересічна. Її роботи, як кераміста, побували на виставках у багатьох містах України та навіть у Німеччині.  А торік у грудні, вироби майстрині були у експозиції місцевого краєзнавчого музея.

Необхідну техніку, окрім Оксани Котенко, отримали ще 6-ро не менш обдарованих та цікавих мешканців Черкащини. Проте, зважаючи на обставини, деякі візки передали за допомогою родичів.

«Важливо те, що сьогоднішня подія відбувається не з якоїсь урочистої нагоди, а просто так. Просто тому, що влада зобов’язана допомагати людям, які роблять щоденний подвиг. Я захоплений вами й тим, що ви робите!», – звернувся до присутніх голова Черкаської обласної державної адміністрації Сергій Тулуб.

Крім того, цього ж дня майстер спорту України міжнародного класу, чотириразовий призер Х Зимових Параолімпійських ігор Григорій Вовчинський отримав від керівника області ключі від трикімнатної квартири.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=244949870