Держсільгоспінспекція проводить перевірку якісного стану збіжжя
10.02.2012 | 16:14
Прес-служба ДЕРЖАВНої ІНСПЕКЦІї СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА
 

Станом на 10 лютого на сертифікованих зернових складах Хмельницької області зберігається  понад 600 тис. тонн збіжжя, якісний стан якого та умови його зберігання знаходяться під постійним державним наглядом фахівців Державної інспекції сільського господарства України, а саме Хмельницької обласної державної хлібної інспекції, яка увійшла до її складу.

Крім того,  для оздоровлення зерна шляхом охолодження-проморожування, Хмельницькою ОДХІ було направлено рекомендаційні листи усім сертифікованим зерновим складам (СЗС) щодо проведення відповідних оздоровчих заходів з використанням природних факторів. Тож, СЗС області активно включилися у процес охолодження зерна, при цьому безперервно проводячи відвантаження зерна і продуктів його переробки для концентрації його у пунктах накопичення та прямого експорту.

Зокрема,   випробувальною лабораторією Хмельницької ОДХІ на замовлення товаровиробників була визначена якість зерна і продуктів його переробки в 36 пробах. Разом з тим, за минулий місяць держінспекторами проінспектовано 1788  транспортних одиниць із зерном та продуктами його переробки з видачею сертифікатів якості.

Слід відзначити, що фахівцями в областях, також надаються послуги з розгляду актів зачистки, з проведення семінарів на замовлення, оцінки  кваліфікаційного рівня персоналу лабораторій СЗС при проведені атестації лабораторій.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=244951306