Корейські фахівці оцінили підготовку Одеського порту до прийому швидкісних поїздів "Hyundai"
16.02.2012 | 14:23
Прес-служба Міністерства інфраструктури
 

13 лютого 2012 року Одеський порт відвідали представники компанії «Hyundai Rotem» (Південна Корея) на чолі з генеральними директорами «Hyundai Corporation» Лі Дзи Вонг та Хонг Сунг Вон. Корейська делегація у супроводі представників Одеської залізниці та станції Одеса-порт прибула на мотрисі (мобільному поїзді) на четвертий причал Карантинної гавані порту, де планується вивантаження поїздів «Hyundai», що доставлятимуться до України.

Мета візиту корейських фахівців – ознайомлення на місці з умовами прийому двох швидкісних поїздів «Hyundai», які прибудуть до порту на теплоході вже на початку березня.

Делегація оглянула причал, залізничні шляхи, поцікавилися, чи не перешкоджатиме обробці судна лід у гавані. За відгуками гостей, умови прийому поїздів їх повністю задовольняють.

Гості також відвідали депо Одеської залізниці (Застава-1), де електропоїзди буде розконсервовано та підготовлено для подальшого транспортування до Харкова.

Нагадаємо, отримання 10 нових міжрегіональних електропоїздів у дев’ятивагонній комплектації у «Hyundai Corporation» для впровадження в Україні швидкісного залізничного руху передбачено контрактом з компанією «Hyundai Corporation», який підписали начальник Південної залізниці Віктор Остапчук та голова правління «Hyundai Corporation» Чунг Монг-Хук 16 грудня 2010 року.

Перший швидкісний поїзд «Hyundai» було презентовано у Кореї 20 грудня 2011 року.

5 лютого 2012 року в порту Масан (Південна Корея) на борт судна завантажено два перші поїзди по 9 вагонів кожний, які вже прямують до України.

У цілому шість поїздів виробництва «Hyundai Rotem» будуть надані Укрзалізниці до Євро-2012 і з’єднають між собою чотири міста, що прийматимуть Євро-2012. Завдяки цим поїздам відстань від столиці до Харкова можна буде подолати за 3,5 години, до Львова – за 4,5 години, до Донецька – за 5,5 годин. Ще чотири поїзди із десяти залізниця отримає після проведення Чемпіонату.

 

 

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=244965469