Прем'єр-міністр вимагає від чиновників більше спілкуватися з людьми за допомогою Інтернету
18.02.2012 | 12:36
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ
 

Прем'єр-міністр Україна Микола Азаров вимагає від керівників міністерств, відомств та органів місцевого самоврядування налагодити комунікацію з населенням через Інтернет. Про це Глава Уряду заявив в ефірі програми "Шустер Live".

«Я часто говорю всім, і міністрам, і головам адміністрацій: дивіться, зараз Інтернет надав вам можливість більше спілкуватися людьми», - відзначив Микола Азаров. На його думку, робочі поїздки, звичайно, потрібні, але ефект від них неможна зрівняти з можливостями спілкування в Інтернеті: «Ну, поїхав ти на підприємство, ну, зустрівся, два десятки людей розповіли про свої проблеми. Але це буває рідко. А тут практично кожен може увійти на твою сторінку, і сказати тобі про ті проблеми, які хвилюють».

Прем'єр-міністр підкреслив, що спілкуючись з людьми, використовуючи, наприклад соціальні мережі, можна отримати колосальний масив інформації і скористатися нею при прийнятті правильних рішень.

Микола Азаров нагадав, що він особисто спілкується з громадянами на сторінці соціальної мережі «Фейсбук». «Знаєте, мене переконували відкрити свою сторінку в соціальній мережі, наприклад, «Фейсбук». Я довго опирався, бо, часу немає. А адже це ж треба кожен день дивитися, переглядати. Але я переконався, що це надзвичайно важливий канал прямого спілкування людей з Прем'єр-міністром, безпосередньо, і, саме головне, з Апаратом Прем'єр-міністра, - заявив Глава Уряду. - Я вдячний всім тим, хто зі мною спілкується на цій сторінці, і я намагаюся, практично кожну вільну хвилину використовувати для того, щоб подивитися: а що сьогодні сталося десь? Звичайно, багато приходить і такої інформації, яку безпосередньо не можна застосувати. І разом з тим, якщо все-таки узагальнити, то переважна більшість - це потрібна і необхідна для нас інформація».

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=244970155