Патентні повірені надають послуги у сфері правової охорони інтелектуальної власності в 38 містах України
21.02.2012 | 14:27
Прес-служба Державної служби інтелектуальної власності
 

У Державній службі інтелектуальної власності України урочисто вручено свідоцтва представникам у справах інтелектуальної власності (патентним повіреним), яких атестовано у 2011 році.

Голова Атестаційної комісії, заступник голови Державної служби Володимир Дмитришин привітав  нових представників у справах інтелектуальної власності зі знаменною подією та побажав колегам успіхів у їх професійній діяльності.

- Приємною тенденцією стало щорічне збільшення когорти патентних повірених. Ви є висококваліфікованими фахівцями у галузі інтелектуальної власності. Дотримуючись вимог чинного законодавства у сфері інтелектуальної власності та ґрунтуючись на взаємовигідній співпраці, ви виконуєте роль дуже важливого комунікативного містка, який поєднує заявника з державним органом у процесі вирішення питань щодо правової охорони об’єктів інтелектуальної власності, - зазначив Володимир Дмитришин. 

Відповідно до чинного законодавства, прізвища патентних повірених буде внесено до Державного реєстру представників у справах інтелектуальної власності.

На сьогодні загальна кількість зареєстрованих патентних повірених становить 382 особи, які надають послуги у сфері правової охорони інтелектуальної власності в 38 містах України.

 

 

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=244974943