Уряд виділив 190 мільйонів гривень на захист сільських населених пунктів та сільгоспугідь від шкідливої дії вод
22.02.2012 | 19:15
Прес-служба Міністерства екології і природних ресурсів
 

На засіданні Уряду 22 лютого прийнято розроблену Мінприроди постанову Кабінету Міністрів України “Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 23 лютого 2011 р. № 137”.

Документ приводить у відповідність Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для проведення заходів щодо захисту від шкідливої дії вод сільських населених пунктів та сільськогосподарських угідь до змін, які відбулися в нормативно-правовому полі, а також поширює дію Порядку на запроваджену у 2012 році нову бюджетну програму «Комплексний протипаводковий захист в басейні р. Тиса у Закарпатській області».

За двома бюджетними програмами, на які поширюється дія Порядку, у 2012 році передбачено видатки на загальну суму 190 млн. грн., у тому числі із загального фонду державного бюджету у сумі 100 млн. грн. та із спеціального фонду державного бюджету у сумі 90 млн. гривень. Відповідальним виконавцем бюджетних програм є Держводагентство.

Одночасно проектом передбачається втрата чинності Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для ведення державного моніторингу поверхневих вод, водного кадастру, проведення паспортизації, управління водними ресурсами, у зв’язку з ліквідацією відповідної бюджетної програми.

 

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=244982537