Полтавські УБОЗівці припинили діяльність підпільного цеху з виробництва неякісної продукції
25.02.2012 | 12:00
УЗГ МВС України
 

Нелегальний «продуктовий цех» загрожував здоров'ю жителів Полтавщини більше року.

У ньому та в його складських приміщеннях правоохоронці виявили близько 15 тонн продукції, походження та якість якої не підтверджувалася жодними документами. За попередніми оцінками вартість вилученої з обігу продукції становить понад 300 тисяч гривень.

Полтавські УБОЗівці припинили діяльність підпільного цеху, який більше року постачав неякісну рибну та м’ясну продукцію на прилавки магазинів по всій області. Виробництво овочевих салатів, хоча й у значно менших об’ємах, однак провадилося поряд, у тих самих приміщеннях.

Кожен етап «виробничого процесу» – починаючи від набору персоналу без оформлення трудових відносинвідповідной без контролю за станом їх здоров’я) і закінчуючи антисанітарними умовами виробництва, використанням хімічних речовин для збільшення маси, терміну зберігання та зменшення часу термічної обробки риби й тушок птицімістив порушення існуючих норм чинного законодавства. Гори сміття зберігалися безпосередньо поблизу від ящиків із сировиною та готовою продукцією. До торгівельних точок Полтавщини «продукція» потрапляла за документами, походження яких нині викликає великі сумніви та є підставою ретельної перевірки.

За виявлені порушення стосовно горе-підприємця складено протокол за статтею 107 (Порушення правил щодо карантину тварин та інших ветеринарно-санітарних вимог) Кодексу України про адміністративні правопорушення. Триває подальша перевірка його діяльності, за результатами якої буде прийняте відповідне процесуальне рішення.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=244991713