У 2012 році на Волині програмами АПК охоплять близько 20 тисяч населення
28.02.2012 | 11:08
Волинська ОДА
 

У 2012 році на Волині програмами АПК охоплять близько 20 тисяч населення. Про це повідомив голова Волинської облдержадміністрації Борис Клімчук під час зустрічі з керівниками сільськогосподарських підприємств та фермерами області.

«Волинь займає високу позицію серед інших регіонів України з розвитку сільського господарства. Зокрема, у січні 2012 року Волинська область на загальнодержавному рівні посіла третє місце за обсягами виробництва сільгосппродукції на одного жителя», - констатував голова ОДА, додавши, що в області на селі проживає півмільйона населення.

За його словами, у цьому році влада Волині стимулюватиме одноосібників  безкоштовними доїльними апаратами. У планах 2012 року – охопити 500 родинних ферм. Нині на черзі – 2479 власників особистих селянських господарств.

Серед інших пріоритетних завдань Бориса Клімчука – активізація селекційно-племінної роботи та збільшення поголів’я телят.

Голова облдержадміністрації, аналізуючи реалізацію аграрних  програм у 2011-му, якими скористались близько 13 тисяч населення,  підкреслив, що у цьому році такими програмами планується охопити  більше людей, а саме -  20 тисяч волинян.

У контексті агропромислового розвитку Борис Клімчук вчергове наголосив на активізації роботи з впровадження земельної реформи.

 «Маємо спрацювати так, аби в аграрну галузь регіону залучити якомога більше інвестицій. А залучивши їх, зробити так, аби ці гроші залишились у нас: чи то  на розвиток територій, чи самозайнятість сільського населення», - резюмував голова Волинської облдержадміністрації.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=244995243