Київщина торік виконала бюджет на 125 %
28.02.2012 | 11:13
КИЇВСЬКА ОДА
 

За соціально-економічними показниками Київська область посіла друге місце серед регіонів України. Про це повідомив голова Київської облдержадміністрації Анатолій Присяжнюк під час колегії за участю голів райдержадміністрацій, міськвиконкомів та керівників структурних підрозділів ОДА.

«Упродовж 2011 року за показниками соціально-економічного розвитку Київщина стабільно входила до трійки найуспішніших регіонів держави. Нині ж, за даними Державного комітету статистики України, Київська область посідає друге місце, попереду лише Київ. Для області це великий крок уперед, але це не означає, що ми повинні зупинитися на досягнутому. Попереду ще багато роботи», - зазначив А.Присяжнюк.

Торік Київщина вперше за багато останніх років виконала бюджет на 125 відсотків. І якщо у 2010 році зведений бюджет області становив 10 мільярдів гривень, то минулого року ця цифра складала 15 мільярдів гривень. Водночас очільник області зауважив, що багато з цих коштів пішло на погашення кредитів, які були взяті в попередні роки. Приміром, цього року вже сплачено 156 млн. грн. боргових зобов'язань.

Анатолій Присяжнюк також повідомив, що Київщина займає перше місце із залучення іноземних інвестицій, і це, за його словами, позитивний барометр довіри інвесторів до влади. Він зазначив, що такі значні зрушення в області є результатом соціально-економічних перетворень, започаткованих Президентом України Віктором Януковичем, наполегливої праці багатотисячного трудового колективу області, селян, підприємців, працівників бюджетних організацій та злагодженої роботи всіх органів влади, обласних служб та громадських організацій.

 

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=244995263