У січні поточного року виробництво молока в Україні зросло на 4% у порівнянні з відповідним періодом 2011 р.
28.02.2012 | 13:27
Прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства
 

У 2012 році в Україні планується збільшення виробництва яєць, молока та м’яса. За перший місяць цього року виробництво молока в Україні зросло на 4% у порівнянні з відповідним періодом 2011 року і становило 591,2 тисяч тонн. Про це повідомив заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Олександр Сень.

«У 2011 році головним завданням Міністерства агарної політики та продовольства України було стабілізувати ситуацію у сільгосппідприємствах, зайнятих у м'ясо-молочній галузі країни. І це нам вдалося, адже у минулому році виробництво молока становило  близько 11 мільйонів. Також спостерігалося стабільне виробництво м’яса і яєць», - поінформував Олександр Сень.

Поточний рік, за словами заступника Міністра, повинен стати періодом активного розвитку молочного скотарства, на що у державному бюджеті вже передбачені відповідні дотації. Таким чином, повинне зрости і виробництво м'ясо-молочної продукції.

«Ми вважаємо за необхідне наростити виробництво як мінімум на 2-3%. Втім, це не ліміт, оскільки ми будемо працювати, аби збільшити цей показник. Ті заходи, що вживалися до сьогодні, вже дали свій результат, оскільки за січень 2012 року виробництво молока зросло більше, ніж на 4% у порівнянні з відповідним періодом минулого року», - зазначив Олександр Сень.

 

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=244996602