Микола Присяжнюк: До фінансування ФСТ "Колос" долучаться великотоварні виробники
28.02.2012 | 15:44
Прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства
 

28 лютого відбулась зустріч Міністра аграрної політики та продовольства України Миколи Присяжнюка із головами обласних організацій фізкультурно-спортивного товариства «Колос». На нараді були розглянуті проблеми, з якими стикається товариство та шляхи їх вирішення. Зокрема, сторони обговорили питання фінансування та відновлення спортивно-оздоровчих баз, які належать «Колосу».

«Спортсмени «Колосу» демонструють неабиякі успіхи у царині спорту. Вихованці товариства стали призерами на перших зимових юнацьких Олімпійських іграх, виграли 4 золоті медалі на Турнірі сильніших боксерів України, завоювали 19 ліцензій на участь в Тридцятих Олімпійських іграх в Лондоні, вибороли срібну медаль з кульової стрільби  та стали призерами з біатлону на чемпіонаті Європи 2012. Для того, щоб такі високі результати збереглися та примножувалися, державі необхідно забезпечити належні умови для українських спортсменів», - повідомив Міністр.

У найближчих планах Міністерства відновити потужності баз відпочинку та оздоровлення для сільської молоді, що належать товариству «Колос», залучивши до процесу відродження спортивної організації великотоварні виробництва.

«Наразі існують проблеми фінансування «Колосу» у 8 областях. Але окрім державного фінансування, ми будемо відпрацьовувати механізм залучення коштів великотоварних виробників, які орендують землі сільськогосподарського призначення, для розвитку спорту на селі», - зазначив Микола Присяжнюк.

Для налагодження більш тісного контакту між керівництвом товариства «Колос» та владою на місцях, представники спортивної організації беруть участь у щотижневих робочих поїздках Міністра до регіонів.

«Ми налагоджуємо контакт з головами сільських і селищних рад для того, щоб заручитися підтримкою та розвивати спорт у селах. У цьому нас підтримує Президент України Віктор Янукович, який переконаний, що сільський спорт є запорукою розвитку села», - зауважив Міністр.

На переконання очільника відомства, розвитку товариства та спорту загалом будуть сприяти зміни, що були прийняті у першому читанні до Закону України «Про фізичне виховання та спорт». Згідно з ним у сільських радах з’являться інструктори зі спорту. 

Також Микола Присяжнюк виступив із ініціативою у рамках виставки «Агро-2012» провести масове святкування «Дня здоров’я сільського робітника» на головній вулиці столиці - Хрещатику.

«До фінансування такого масштабного заходу долучиться не тільки місцева влада, але й спонсори, яких особисто я буду залучати до цього», - підкреслив Міністр.

Голови обласних організацій «Колосу» висловили побажання включити питання підтримки сільського спорту до Концепції розвитку сільських територій.

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=244997599