У січні 2012 року ревізори Полтавщини відшкодували втрат державних ресурсів на суму майже 6,4 млн. грн.
28.02.2012 | 16:56
Прес-служба Державної фінансової інспекції
 

Фахівці Держфінінспекції в Полтавській області у січні поточного року відшкодували втрат державних фінансових і матеріальних ресурсів на суму майже 6,4 млн. грн., зокрема до державного бюджету додатково надійшло понад 3 млн. грн.

З метою забезпечення максимального рівня відшкодування виявлених втрат до порушників фінансово-бюджетної дисципліни застосовано 20 фінансових санкцій.

Зокрема, 1 установі призупинено бюджетних асигнувань, у 15 випадках зупинено операції з бюджетними коштами, 4 розпорядникам бюджетних коштів зменшено бюджетних призначень (асигнувань) на суму майже 150 тис. грн.

Крім того, до суду пред’явлено 7 позовів щодо відшкодування винними особами збитків, ініційовано перед органами прокуратури та об’єктами контролю пред’явлення 4 цивільних позовів.

Для посилення персональної відповідальності за порушення фінансової дисципліни, до правоохоронних органів передано 7 матеріалів. За матеріалами контрольних заходів складено 1 протокол про притягнення винних осіб до адміністративної відповідальності за корупційні діяння, порушено 9 кримінальних справ. Ще 8 кримінальних справ порушено за результатами участі працівників Держфінінспекції в Полтавській області як залучених спеціалістів у перевірках, що їх проводили правоохоронні органи.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=244998958