Держсільгоспінспекція поглиблює співпрацю з науковими установами
28.02.2012 | 18:41
Прес-служба Державної інспекції сільського господарства
 

Минулого тижня Українською державною помологічно-ампелографічною інспекцією, яка увійшла до складу Державної інспекції сільського господарства України, прийнято участь у проведенні атестації на право виробництва та реалізації насіння і садивного матеріалу в 2012 році в Міністерстві аграрної політики та продовольства України. Головною метою заходу було формування Державного реєстру виробників насіння і садивного матеріалу.

Тож за минулий період до атестаційних комісій надійшов 81 пакет документів від розсадницьких підприємств: Тернопільської обл. – 4 пакети документів; Харківської обл. – 3; Херсонської обл. – 12; Хмельницької обл. – 13; Чернівецької обл. – 40; Черкаської обл. – 7; Чернігівської обл. – 2.

Крім того, триває робота щодо співпраці з Інститутом садівництва НААН України щодо науково-технічних розробок відповідно до пріоритетних завдань діяльності Держсільгоспінспекції, в результаті якої передбачається розробка нових та удосконалення існуючих нормативно-правових актів.

До того ж проведено узагальнення даних щодо запланованого обсягу виробництва  садивного матеріалу багаторічних рослин у 2012 році. Так, по плодовим культурам він складає 8,0 млн. шт., кущовим ягідним культурам –  2,1 млн. шт.,  суницям – 13 млн. шт. та по винограду – 4 млн. шт.

 

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=244999483