Микола Присяжнюк обговорив питання розвитку АПК з представниками Республіки Куба
29.02.2012 | 15:13
Прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства
 

З метою обміну досвідом у сфері розвитку сільського господарства, Міністерство аграрної політики та продовольства України відвідала кубинська делегація на чолі із заступником Голови Ради Міністрів Республіки Куба Маріно Мурільйо. Іноземні гості ознайомилися зі специфікою сільського господарства України та програмами державної підтримки вітчизняного сільського господарства.

Під час спілкування з кубинською делегацією, Міністр Микола Присяжнюк повідомив, що агропромисловий комплекс України поступово перетворюється в один з основних бюджетоутворюючих секторів економіки держави. Про це свідчить значне зростання виробництва галузі у 2011 році.

«Виробництво валової продукції сільського господарства України в усіх категоріях господарств зросло на 17,5%, і склало 118,1 мільярдів гривень за рахунок збільшення валового збору зернових культур, соняшнику, цукрових буряків, картоплі, овочів, плодів і ягід. Також у 2011 році отримано найвищий за всю історію аграрного виробництва урожай зернових і зернобобових культур - 56,7 мільйонів тонн», - зазначив Міністр.

Саме тому, за словами Миколи Присяжнюка, обмін досвідом у цій галузі має важливе значення для обох країн. Окрім того, сторони обговорили проведення реформ у сфері сільського господарства, питання інвестицій та застосування нових технологій в АПК.

За даними Держкомстату України, двосторонній обсяг торгівлі товарами між Україною і Кубою за 2011 рік склав 26,47 млн. доларів США, що на 2,01% більше, ніж за 2010 рік.

 

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=245003991