На Львівщині стимулюватимуть розвиток селянських та фермерських господарств
02.03.2012 | 11:36
Львівська ОДА
 

У 2012 році на Львівщині у сфері сільського господарства планується запровадження проектів розвитку сільських територій шляхом співфінансування кооперативів з розвитку тваринництва. Про це повідомив голова Львівської облдержадміністрації  Михайло Костюк.

У області заплановано створення культурних пасовищ, придбання технічних засобів для обробітку ґрунту та заготівлі кормів та холодильного обладнання для заготівлі молока.

«Плануємо стимулювання селянських та фермерських господарств, які утримують більше 4 корів, розширення участі фермерських господарств у програмах по розвитку садівництва та будівництва плодоовочесховищ та теплиць», - сказав голова Львівської облдержадміністрації.

На Львівщині продовжуватиметься розпочата робота щодо розвитку інфраструктури аграрного ринку.

Зокрема планується впровадження багатофункціонального логістичного комплексу на базі гуртово-роздрібного ринку «Шувар», завершення будівництва терміналу плодоовочевої продукції та плодоовочесховища на 3 тис. тонн.

Буде введено в експлуатацію ІІ чергу тепличних комплексів в Сокальському та Кам’янка-Бузькому районах з вирощування овочів та грибів.

Передбачається також завершення реконструкції свинокомплексів з нарощенням поголів’я свиней до 100 тис. голів у Стрийському та Буському районах, а також завершення будівництва пташників для виробництва яєць у Миколаївському районі на 75 тис. голів птиці.

 

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=245011377