У Києві представлено Програму Східного партнерства "Культура"
06.03.2012 | 18:03
Прес-служба Міністерства культури
 

5-6 березня в рамках реалізації Програми Східного партнерства «Культура» в Києві відбувся міжнародний семінар за участю представників проектів, які отримали гранти від Європейського Союзу.

Це перший семінар, організований Бюро моніторингу та інституційного розвитку Програми Східного партнерства «Культура», на який запрошено представників 15 проектів, Європейської Комісії та Представництв Європейського Союзу в Україні, Білорусі, Вірменії та Грузії. Загальна сума грантів, виділених Європейським Союзом на їх реалізацію, становить 8,2 млн. євро.

Під час міжнародного семінару представлено Програму Східного партнерства «Культура», яка є першою програмою співпраці у сфері культури між Європейським Союзом та 6 країнами Східного партнерства: Азербайджаном, Білоруссю, Вірменією, Грузією, Молдовою та Україною.  Також відбулася презентація 15 проектів, які відібрані Європейським Союзом в рамках Програми Східного партнерства «Культура».

На відкритті міжнародного семінару заступник Міністра культури України Тимофій Кохан зачитав вітання Міністра культури України  Михайла Кулиняка організаторам, учасникам та гостям заходу.

«Сподіваюсь, що відібрані Європейською Комісією проекти сприятимуть поширенню інформації про найвидатніші досягнення у сфері культури країн Східного партнерства дадуть можливість всебічно проаналізувати стан та перспективи розвитку культурної політики цих країн, а також, відкриють нові можливості для співпраці між країнами центральної та східної Європи», - йдеться у вітальному слові Міністра культури Михайла Кулиняка,

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=245023069