Завершено реконструкцію головного корпусу Дніпропетровської обласної дитячої клінічної лікарні
12.03.2012 | 18:24
ПРЕС-СЛУЖБА МІНІСТЕРСТВа ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я
 

В одному із провідних закладів області, який надає висококваліфіковану та консультативно-поліклінічну допомогу ІІІ рівня дітям всієї Дніпропетровської області, завершено реконструкцію блоку №1 головного корпусу. На проведення ремонтних та оснащувальних робіт із обласного бюджету виділено понад 11 млн. грн.

Завдяки реконструкції площу корпусу розширено вдвічі – з 1 тис м2 до 2 тис м2. Тепер у новому приміщенні розміщується приймально-діагностичне відділення, у якому облаштовано сучасну операційну, ургентну лабораторію, пункт зберігання крові та палати для післяопераційного спостереження. Крім того, у реконструйованому корпусі функціонуватимуть високотехнологічна клініко-діагностична лабораторія та стерилізаційне відділення, що забезпечать проведення високоточних лабораторних досліджень. Усі кабінети оснащені сучасним обладнанням і працюють у цілодобовому режимі.

Відкриття головного корпусу дозволить суттєво покращити роботу приймального відділення. Зокрема, це створить умови для невідкладної госпіталізації інфекційних хворих у спеціальні бокси з окремими входами, а також сприятиме проведенню екстрених оперативних втручань, наданню якісної невідкладної допомоги при травмах тощо.

Наступним етапом підвищення на Дніпропетровщині якості медичної допомоги дітям стане відкриття у цьому році Регіонального перинатального центру, розрахованого на 4 тис. пологів у рік. Центр будується в рамках Національного проекту «Нове життя – нова якість охорони материнства і дитинства», що впроваджується за підтримки Президента України Віктора Януковича.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=245031942