15 березня - другий етап спецпроекту для школярів України "Я можу врятувати життя!"
14.03.2012 | 12:25
ПРЕС-СЛУЖБА МІНІСТЕРСТВа ОХОРОНИ Здоров'я
 

15 березня 2012 року відбудеться другий етап спеціального проекту для школярів України «Я можу врятувати життя!».

Змагання з надання першої невідкладної медичної допомоги пройде серед десятикласників 9 сільських шкіл Переяслав-Хмельницького району: Виповзки, Жовтневе, Лецьки, Пологи-Вергуни, Соснова, Ташань, Улянівка, Хоцьки, Циблі.

109 школярів стануть учасниками інтерактивних лекцій та кожен учень навчиться виконувати базові реанімаційні заходи - непрямий масаж серця та вентиляцію легенів на спеціальних манекенах, зупиняти кровотечу, накладати пов’язки, переводити постраждалого у стабільне положення й надавати допомогу у випадках, коли людина вдавилась (при обструкції дихальних шляхів стороннім тілом), а також убезпечувати себе, допомагаючи потерпілому.

Критерії оцінки - вміння орієнтуватися та зосереджуватися у критичній ситуації, швидкість надання допомоги, послідовність та правильність дій.

Навчання проведуть фахові інструктори, сертифіковані Європейською радою реанімації.

Організатори проекту: Український фонд «Здоров’я» і Всеукраїнська рада реанімації та екстреної медичної допомоги за підтримки Міністерства охорони здоров’я України та Київської обласної державної адміністрації.

Мета проекту: навчити школярів основам першої невідкладної медичної допомоги (ПНМД) у випадках зупинки кровообігу, обструкції дихальних шляхів стороннім тілом та при кровотечах.

 

Місце проведення: Київська обл., Переяслав-Хмельницький р-н, с. Циблі, вул., Леніна, 1 (школа).

Час: початок об 1100

 

Відправлення з Києва о 900 з вул. Антоновича, 172.

 

Акредитація за телефонами: (044) 220-04-97, 067-935-70-75

 

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=245038187