На Харківщині планується зібрати не менший, ніж в 2011 році, валовий урожай зернових
16.03.2012 | 10:46
Харківська ОДА
 

Аграрії Харківської області планують по валовому збору зерна підтвердити результати 2011 року, які були одними з кращих за всю історію незалежної України. Про це повідомив голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін.

Він зазначив, що кліматичні умови осені, зими і весни в нинішньому році не ідеальні для сільського господарства, але аграрії готові виконати весь цикл дій, які були заздалегідь заплановані на цей випадок.

«Близько 40% посівних площ ми будемо пересівати, але це не несподіванка і не проблема, це один з передбачуваних шляхів розвитку, і на такий випадок є конкретні кроки та заходи, які були заздалегідь заплановані і будуть виконані. В підсумку це дасть нам можливість отримати по валу приблизно той же самий результат, що і в минулому році», – підкреслив Михайло Добкін.

Також він повідомив, що, спираючись на прогнози фахівців, в тому числі, і метеорологів, було ухвалено рішення про підготовку приблизно на 100 тис. га більше площ під посів кукурудзи, що дасть можливість заповнити той пробіл по валу зерна, який утворюється через загибель частини озимих.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=245046223