Зі студентською карткою молоді кияни отримуватимуть знижки практично на все дозвілля у столиці
20.03.2012 | 17:51
Київська МДА
 

Єдиний дисконт зі знижками від 5 до 50 відсотків на все дозвілля в столиці невдовзі зможе отримати кожен київський студент.

Уже до кінця березня у столиці стартуватиме проект «Київська студентська картка». Про це під час зустрічі з викладачами та студентами Київського національного торговельно-економічного університету розповів голова КМДА Олександр Попов.

«До мене звернулися представники студентського самоврядування з пропозицією підтримати проект створення «Київської студентської дисконтної картки». Це картка, яка надаватиме знижки у кінотеатрах та театрах, найрізноманітніших клубах та магазинах, у мережі громадського харчування та розваг. Причому отримати її зможе будь-який студент абсолютно безкоштовно», – сказав Олександр Попов.

Перші такі картки отримають найініціативніші та найталановитіші київські студенти. Їх вручатимуть за активну участь у громадському та студентському житті, за досягнення у навчанні, за участь у конкурсах та внесок у розвиток молодіжних та студентських програм. З часом отримати її зможе кожен охочий студент. Аби картка почала діяти її необхідно активувати на офіційній інтернет-сторінці  проекту www.ksc.kiev.ua .

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=245057136