На Сумщині зросло промислове виробництво і збільшилися відрахування до бюджетів усіх рівнів
23.03.2012 | 11:44
Сумська ОДА
 

У 2011 році промисловими підприємствами Сумщини забезпечено понад 5 мільярдів гривень збору податків і платежів до Державного бюджету, що майже вдвічі більше, ніж у 2010 році.

Про це йшлося у ході засідання ради директорів промислових підприємств при облдержадміністрації.

Стрімкому наповненню державної казни слугувало залучення інвестицій протягом останніх двох років, сума яких склала 142 мільйони доларів США. Це – 40% усіх інвестицій, що отримала Сумщина за всю історію незалежної України, зауважив перший заступник голови облдержадміністрації.

«Надходження нових капіталовкладень дало змогу за минулий рік досягнути суттєвого зростання промислового виробництва та збільшення відрахувань до бюджетів усіх рівнів», – наголосив Віктор Чернявський.

За його словами, обласна влада постійно сприяє налагодженню конструктивного діалогу між бізнесом та податковими органами, адже це одна з передумов ефективного наповнення бюджетів.

Зростання надходжень до Державного бюджету відбулось, зокрема, за рахунок рентних платежів, ставки яких Податковим кодексом України збільшено на 40% – за нафту і газовий конденсат та на 18,5% – за природний газ, поінформував голова Державної податкової служби в Сумській області Андрій Кондрашов.

«Податку на прибуток надійшло від промислових підприємств 571,5 мільйона гривень, що майже на 264 мільйони гривень перевищує показник 2010 року», – зазначив головний податківець області.

«У зв’язку із введенням в дію нового Податкового кодексу було запроваджено автоматичне відшкодування податку на додану вартість», – зазначив Андрій Кондрашов.

Так, протягом 2011 року автоматичне відшкодування ПДВ отримали: ПАТ «Сумський завод «Насосенергомаш», ДП «Завод обважнених бурильних та ведучих труб», ПАТ «СНВО ім. М.В. Фрунзе», ТОВ «Гуала Кложерс Україна», ПАТ «Технологія», ТОВ «Сумський машинобудівний завод», ПП «Променергомаш», ТОВ «Грейс-інжинірінг».

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=245070302