Загальна сума заборгованості із заробітної плати на Луганщині за тиждень зменшилась на мільйон гривень
03.04.2012 | 17:36
Луганська ОДА
 

За оперативними даними щотижневого моніторингу Головного управління праці та соціального захисту населення Луганської облдержадміністрації, станом на 30.03.2012 року загальна сума заборгованості із заробітної плати у порівнянні з попередньою звітною датою (23.03.2012 року) зменшилась на 1,2 млн. грн., або на 1,2%, і становила 88,9 млн. грн.

За оперативними даними, заборгованість із заробітної плати відсутня на підприємствах Білокуракинського, Краснодонського, Марківського, Новоайдарського, Міловського та Новопсковського районів.

По економічно активних підприємствах заборгованість із виплати заробітної плати зменшилась на 1,0 млн. грн., або на 4,1%, і становила 25,9 млн. грн. Відсутні борги із виплати заробітної плати на економічно активних підприємствах міст Кіровськ і Ровеньки, а також Троїцького та Лутугинського районів. Крім того, у повному обсязі погашено заборгованість із заробітної плати перед працівниками ПП «Cпец-компанi «Гергард-Рiч» (21,0 тис. грн.) м. Луганськ, ТОВ «Пневматика» (17,0 тис. грн.) м. Антрацит, ДП «Регіональний медико-реабілітаційний центр» (47,3 тис. грн.) м. Красний Луч, Рубiжанського казенного хімічного заводу «Зоря» (182,9 тис. грн.), ТОВ «Рубiжанський краситель» (207,1 тис. грн.) м. Рубіжне, ПАТ «Укрхiменерго» (11,0 тис. грн.) м. Сєвєродонецьк.

Заборгованість із виплати заробітної плати працівникам підприємств державної та державно-корпоративної форм власності зменшилась у порівнянні з попередньою звітною датою на 0,3 млн. грн., або на 2,5%, і становила 11,9 млн. грн.

По підприємствах комунальної та комунально-корпоративної форм власності сума боргу із виплати заробітної плати зменшилась на 0,1 млн. грн., або на 2,9%, і становила 3,3 млн. грн.

По підприємствах, які проходять процедуру санації або банкрутства, сума боргу зменшилась на 0,2 млн. грн., або на 0,4%, і становила 51,6 млн. грн.

По економічно неактивних підприємствах сума боргу залишилась на рівні попередньої звітної дати – 11,3 млн. грн.

З питань забезпечення своєчасності та повноти сплати податків і погашення заборгованості із заробітної плати та соціальних виплат протягом тижня проведено 11 засідань комісій у м. Луганську, м. Антрациті, м. Кіровську, м. Красному Лучі, м. Ровеньках, м. Свердловську, м. Сєвєродонецьку, Біловодському, Сватівському, Словיяносербському, Станично-Луганському районах.

З метою здійснення контролю за додержанням законодавства про працю спеціалісти управлінь праці та соціального захисту населення у містах та районах області здійснили перевірки на 28 підприємствах. Для вжиття заходів до керівників, які порушили законодавство про працю, матеріали перевірок: по комунальному підприємству «Брянківський комбінат комунальних послуг» м. Брянка, колективному підприємству «Сєвєродонецький комбінат будівельних матеріалів та конструкцій», приватному інженерно-виробничому підприємству «Велес-М» та ТОВ «Управління механізації» м. Сєвєродонецьк – направлено до органів прокуратури.

Робота з погашення заборгованості із заробітної плати на підприємствах Луганщини триває та знаходиться на постійному контролі облдержадміністрації.

 

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=245098207