Повітряні сили ЗС України швидкими темпами повертають у стрій авіаційну техніку
06.04.2012 | 11:57
Прес-служба Міністерства оборони
 

6 квітня до бойового складу вітчизняної військової авіації після заводського ремонту повернулися два літаки-винищувачі МіГ-29.

Ремонту був проведений на Львівському державному авіаремонтному заводі.  Ці літаки увійдуть до складу сил і засобів Збройних Сил України, які залучатимуться до забезпечення безпеки повітряного простору під час проведення фінальної частини Євро-2012.

За планом контрольно-відновлювальних робіт львівські авіаремонтники провели повну розборку літаків, здійснили дефектацію та ремонт агрегатів, блоків і вузлів бойових машин. Після випробувальних польотів та висновку відповідної комісії літаки передані військовим льотчикам.

«Це результати ефективного співробітництва оборонного відомства з науково-дослідними установами та авіаремонтними підприємствами концерну “Укроборонпром, - зазначив Міністр оборони України Дмитро Саламатін. – Попереду у нас велика, відповідальна робота з модернізації та відновлення озброєння і військової техніки».

В кінці березня військові льотчики Миргородської авіабригади отримали з запорізького заводу “МіГремонт” іменний Су-27 “Валентин Кальонов”, ще один модернізований літак Су-27 вже проходить льотні випробування, після чого в квітні повернеться у бойовий стрій. Наступну партію з двох відремонтованих літаків Су-27 завод “МіГремонт” передасть Повітряним Силам ЗС України до кінця поточного року.

До кінця травня після ремонту у бойовий стрій винищувальної авіації з Львівського авіаремзаводу також повернуться ще два МіГ-29. Завершуються роботи на військово-транспортному літаку Іл-76 та модернізація бомбардувальника Су-24М. У червні місяці завершиться ремонт двох літаків Л-39, а до кінця року планується відремонтувати 12 та модернізувати 4 літаки цього типу. У найближчих планах – ремонт вертольотів Мі-8, Мі-24 та Мі-2. Завершуються державні випробування модернізованого на підприємстві “Авіакон” вертольоту авіаційної підтримки наземних військ Мі-24П.

Серед пріоритетних напрямів співпраці оборонного відомства та підприємств  “Укроборонпрому” - відновлення агрегатів та двигунів авіаційної техніки.

«За останні майже десять років таких темпів відновлення та повернення до строю Повітряних Сил авіаційної техніки не спостерігалося», - підкреслив Міністр оборони України Дмитро Саламатін.

 

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=245108136